Değerlendirmeler

Based on 1031 reviews
88%
(910)
6%
(65)
3%
(32)
2%
(17)
1%
(7)
Y
wolverine'in tırnak serumu
Yıldız Yalınız
Wolverine tırnak serumu

Yağ kalıntısı bırakmayan, hızlıca emilen mis gibi bir ürün ❤️ Teşekkür ederim.

bitkisel zımpara <i>yüz ovması</i>

Temizlik

Ürünün verdiği temizlik hissi çok güzel. Dişlerimin eski beyazlığına ulaşmasını sağladı. Fakat keşke boyutu biraz daha büyük olsa.

e
shea & lavanta sabunu
emine mimaroğlu

shea & lavanta sabunu

akşam güneşi

oğlumun vitiligosu için aldım hücre yenileme özelliğinden dolayı sonuç için erken ama daha sonra geri dönüş veririm☺️

Geçmeyen sivilcelere deva

Bu serumu yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum. Özellikle bıyık bölgemde çıkan, uç vermeyen ve bir türlü geçmeden yayılan iltihaplı sivilcelerim için almıştım. Birkaç kullanımdan sonra yatışmaya başladılar ve şu an tamamen sönmüş durumdalar. Hatta izleri de hızla azalıyor. Bir yıldır yüzümü temizlerken Shea & Lavanta sabununu kullanıyorum. Bunun da etkisi olacak ki aşırı bir kusma yaşamadım. Sadece tek tük siyah noktalar yüzeye çıkıp en fazla bir hafta içinde söndü ve ardından çıktıkları gözenekler sıkılaştı. Yanaklarımda küçük bir pürüzlenme var ama onların da önerildiği gibi 5-6 aylık kullanım sonunda geçeceğine inanıyorum.
Bu arada her gün yüzümü temizledikten sonra 2 damlayı masaj yaparak uyguluyorum, hemen emiliyor ve gerçekten kadifemsi bir his yaratıyor. Bir şişe 3 ay rahatlıkla yetecek gibi görünüyor. Sivilce sorunu yaşayanlara kesinlikle tavsiye edilir :)

ç
zeytinyağı sabunu
çiğdem ş.
zeytinyağlı süper sabun

Zeytinyağı sabununu duşta kullanıyorum, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, lavantalı koltukaltı şeyiyle mükemmel ikili oldular..

Müthiiş biiir sabun

merhabalar uzun bir süredir yüzümde geçmeyen sivilce problemi yaşıyordum bu sabun ve yanındaki serumu sayesinde hepsinden kurtuldum diyebilirim şimdi cok nadir sivilcem cıkıyor cıktıgında da iki üç gün içeriisnde temizlediigmde geçiyor, bu güzel ürün için çok teşekkürler

ergen'in yağlı cilt serumu

Kargom çalındığı için hiçbirini alamadım moraller bozuk eminim ki her ürün çok güzeldir

a
bıttım & biberiye sabunu
alirıza arıbaş
kepeklerde azalma oldu

Bahsedildiği gibi kepeklenmeyi azalttı. Öncesinde gül&argan sabununuzu uzun süredir kullandığım için artık saçımın kimyasallardan arındığını da anlamış oldum.

a
ıtır suyu
alirıza arıbaş
ıtır kokusuyla tanıştım

Gün içinde ferahlık vermesi amacıyla almıştım. Bu çok sade kokuyla tanıştığım için memnun oldum. Gerçekten ferahlatıyor. Henüz kokunun kalıcılığını tam fark etmedim. Fakat hafif ısınma hareketleri yaparken kokunun kendini tekrarladığını koklamak çok hoş oluyor.

Çok memnunum.

Katran kantaron sabunuyla birlikte kullanıyorum serumu. Ölmez çiçek ve naciyeyle de birlikte tabii ☺️ Üç ay olacak kullanmaya başlayalı. Çok memnunum, sivilceler çok büyümeden sönüyor, zamanla sivilce oluşumunun da azalacağını düşünüyorum. Bunun yanında hepsi mis gibi kokuyor, kullanırken verdiği o temizlik ferahlık hissiyatı bile mutlu ediyor🌸 teşekkürler 💖

P
lavanta suyu
Püren Savrun

lavanta suyu

E
keten & paçuli sabunu
Ecenur Önce
Harika bir sabun!

Vücudumu kurutmadı, saçlarımı da sorunlu bir şekilde peruklaştırmadı. Elime, vücuduma, şampuanı tekrar bırakmak isteyince saçıma kısacası her yere kullanabildiğim bir sabun bu. Vücutta bıraktığı canlılık hissi ve kokusu çok güzel. Teşekkürler!

Daha hafif saçlar için!

Merhaba, daha önce şampuanı bırakma konusunda sıkıntılar ve problemler yaşayan birisiydim. Saçlarımın uzunluğu, suyumuzun kireçliliği vs. her seferinde farklı bir sonuç almama sebep oluyordu sabundan. Gül&Argan ve Keten&Paçuli sabunundan sonra bu sabun sanırım saçlarımın aradığı sabun oldu. Saçlarım boyasız, kuru değil ve nispeten sağlıklı. Birkaç sabun denemesine rağmen duş sonrası ağırlık hissediyorsanız bence bu sabuna şans vermelisiniz. Yıkama sonrası saçlarım yumuşacık oldu ve hiç olmadığı kadar ferah hissettim. Teşekkürler!

E
shea & lavanta sabunu
Ecenur Önce
Shea&Lavantalı Vücut Sabunu

Daha önceleri gül&argan ve de keten&paçuli yağlı sabunu vücuduma kullanmıştım fakat bu sabun bence vücut için diğer kullandıklarımdan çok daha yeterli ve faydalı. Duş esnasında da o yumuşaklığı çok kolay hissedebildim, üstelik her yer de mis gibi lavanta koktu!

Hale Jale kalp ben

Su anda ikinci serum sisesini buyuk keyifle kullaniyorum. Aksam yatmadan yuzumu aktif karbonlu sabunla temizleyip serumumu sürüyorum. Böyle bir mis koku ve yumuşaklık hissiyle uykuya dalmak gibisi yok. Emeğinize sağlık.

C
ahşap sabunluk
Ceyda Kuşak

ahşap sabunluk

T
biberiye suyu
Tuğba Günaydın

biberiye suyu

Harikasınız

Daha ilk kullanında hacim kazandı saçlarım. Keçe gibi olsada sirkeli su ile yumuşatıyorum alışacaklar zamanla😁 Bizlere böyle bir şans tanıdığınız için teşekkür ediyorum emeklerinize ellerinize sağlık 🫶🏻

Z
naciye'nin yüz sabunu
Zeynep Tufan
ilk kullanımda bile :)

süper güçleri olan sabun :)

S
koltukaltı şeyi deodorant
Sedef Beğtorun

Koku benim için çok büyük sorun ama koltukaltı şeyi gerçekten söylediğiniz gibi kokuyu önleyip terlemeyi engellemiyor bence gayet başarılı rahatlıkla tavsiye edebilirim.

kaç faktör? <i>güneş kremi</i>

H
wolverine'in tırnak serumu
Hazel Merve AYDIN
Kuruluk gitti

Ürünü çok sevdim. Tırnaklarımdaki kuruluk ve kenarlarındaki etlerin daha sağlıklı ve kuru görünmemesi için denemek amaçla almıştım. Henüz o kadar düzenli kullanamasamda gece yatmadan önce el ve ayak olarak uyguluyorum ve artık daha nemli daha sağlıklı görünüyor olley. Ayrıca ürün çok bereketli az bir damla bile yeterli oluyor. :) Teşekkürler badecanlar.

Arama