Kimmiş bu Badecanlar?

Merhaba! Biz Badecanlar. Yani Bade ve Emre Can."Ne iş yapıyosunuz?" diye soranlara, "Zehirsiz şeyler yapıyoruz" diyoruz.

Yani kişisel bakım, kozmetik ve temizlik ürünlerinin zehirsiz ve vegan, yani en şefkatli alternatiflerini tek tek elde üretmekteyiz. 

Birimiz sosyolog, birimiz fizikçi olarak Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduk. Sonrasında ise bir üniversite eğitimi kadar daha doğal kozmetik, aromaterapi, bütüncül iyileşme modaliteleri, beslenme yoluyla tedavi ve koruyucu hekimlik üzerine okuduk, okuyoruz.

Çünkü kendimizi kronik hastalıkların esaretinden kurtarmak, kalan hayatımızı bedensel ve ruhsal olarak konforlu geçirmeyi canı gönülden istedik ve bir sürü kronik hastalığı da bu yollarla ardımızda bırakmayı başardık! Hayatımızda önce beslenmeyle başlayan, hemen sonrasında temel bakım ürünleriyle devam eden bir arınma süreci bunu mümkün kıldı.

Evimize giren, besinimiz olan, cildimize değen her ürünün etiketini okumak ve orda yazanları anlamaya başlamak bütün hayatımızı değiştirdi.
Badecanlar’ın zehirsiz ve şefkatli kozmetikleri de işte böyle ortaya çıktı: Önce kendi ihtiyacımız için hazırlamaya başladığımız ürüncükler, birkaç yıl içerisinde binlerce insanın yuvasına konar oldu.

Bugün hala, bütün yeni ürünlerimizi kendi ihtiyaçlarımız ve kullanıcılarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tasarlıyor, formüle ediyor ve üretiyoruz.

Düzenli kullanan doğal kozmetikseverler bilir: Doğal kozmetikler endüstriyel üretim, sentetik kimyasallarla bezenmiş raf kozmetiğinden çok farklıdır ve bilinçli bir formülasyon, en kaliteli hammaddelerle birleştiğinde çok yüksek bir performans gösterirler.

Biz de en iyi formülasyonlar için ardı arkası kesilmeden eğitim alarak kendimizi dünyadaki en güncel aromaterapi ve doğal kozmetik formülasyonu bilgisiyle beslemekte ve işin profesyoneli olan kimyager, kimya mühendisi ve kozmetik formülasyon uzmanlarından oluşan ekibimizle birlikte ürünlerimizi tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Tamamına yakını kadınlardan oluşan, birbirini çok seven bir ekibimiz var. Şefkatli Kozmetikleri titizlikle üreten, size plastiksiz korgo ile ulaştıran, sipariş öncesi ve sonrasında sizden gelen tüm soruları detaylı bir özveriyle yanıtlayan, Badecanlar dünyası için harika görseller tasarlayan ve herkesin faydalanabileceği içerikler üreten ekibimiz sayesinde kullanıcı memnuniyetimiz hep çok yüksek!

Başka neler yapıyoruz?

Zehirsiz ve şefkatli kozmetikler üretip sizlere ulaştırarak yaşamımızı idame ettirirken, sizler ürüncüklerimizi tercih ettikçe bizim hayattaki asıl hayallerimizden birini gerçekleştirmemizi sağlarsınız: Bir plak şirketine bağımlı olmadan, bağımsız ve özgürce müzik üretebilmek!

Biz ikimiz de, şefkatli kozmetikçi olmadan çok evvel müzikle haşır neşir iki insan olarak, enstrüman çalıyor, birlikte şarkılar yazıyor ve besteler yapıyorduk.

Birkaç yıldır da şarkılarımızı yayımlıyor, şarkılarımıza uygun görsel dünyalar tasarlıyor ve fırsat buldukça tatlı tatlı konserler veriyoruz.

Şefkatli müziklerimizi dinlemek isterseniz, bizi Spotify, YouTube veya Apple Music'te bulabilirsiniz.

Şarkılarımızı severseniz, yeni müziklerimiz ve konserlerimizden haberdar olmak için, bu linkteki platformlarda bizi takip edebilir, mail listemize üye olabilirsiniz!

Siz zehirsizseverlerimizle konserlerde de bir araya gelmek bizim için paha biçilmez bir mutluluk kaynağı!