Gizlilik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı sanal mağazamızda yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı

Bu gizlilik ve güvenlik politikası, bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı, sanal mağazamızda yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

badecanlar.com tüm müşterilere ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder. Satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslimat adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

Hangi kişisel bilgileriniz saklanır?

Ancak, sanal mağazanın hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklanır: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklâm sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği: Vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgileriniz gizli tutulur. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

1. Authentication: Tanıma

2. Authorization: (Yetki Kontrolü) Üye olup olmadığı.

3. Non-Repudiation: Sorumluluk

4. Data Protection: Bilginin bütünlüğü ve gizliliği.

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Diğer Sitelere Link:

Sanal Mağazamız sayfalarından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. Şirketimiz link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, alışveriş Sanal mağazamız sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi badecanlar@gmail.com adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

Sanal Mağazamızda yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz. Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, badecanlar.com'un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri badecanlar.com tarafından zaman, zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.