Kampanyalar

ZehirsizCoin Programı

Her alışverişinizde ZehirsizCoin kazanın!

ZehirsizCoin'lerinizle indirim kuponu veya ücretsiz kargo kuponu satın alarak sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz. ZehirsizCoin biriktirmeye başlamak için üye olun veya giriş yapın.

Kazandıklarımı nasıl kullanırım?

Üye girişi yapın. Ardından sayfanın sol altındaki ZehirsizCoin ikonuna tıklayın. Açılan pencerede ZehirsizCoin'lerini kullan bölümünden kupon oluşturun. Oluşturduğunuz kuponu "İndirim Kodları" sekmesi altında bulabilirsiniz. Kopyalayıp ödeme adımında "İndirim kuponu" bölümüne yapıştırarak kullanabilirsiniz. Her alışverişinizde bir adet kupon kullanabilirsiniz.

Kupon oluşturdum ama kullanamadım ve kuponum kayboldu!

Endişe etmeyin, ZehirsizCoin'leriniz kaybolmadı. Üye girişi yaptıktan sonra ZehirsizCoin ikonuna tıklayın. Oluşturduğunuz kuponu "İndirim Kodları" sekmesi altında bulabilirsiniz. Arzu ettiğiniz zaman buradan kopyalayıp, kullanabilirsiniz 🌿

E-mail Kampanyaları

Badecanseverler asıl indirim ve promosyonları e-mail kutularında yakalar! Dönemsel kampanyalarımızdan haberdar olmak, üyelerimize özel indirimlerimizden faydalanmak için hemen e-posta listemize katılın.

Öğrenci, Öğretmen & Sağlıkçı İndirimleri

Öğrenci olmak nedir anlayan, öğretmenlerinden öğrendikleriyle bu günlere gelen ve her şeyden önce sağlık diyen Badecanlar'dan öğrenci, öğretmen ve sağlık çalışanlarına indirim!

Öğrenci, öğretmen ve sağlık çalışanı olduğuna dair onaylı bir belgeyi bize gönderen zehirsizseverlerimize set dışı ürünlerde %10 indirim tanımlıyoruz.

Bu indirimden yararlanmak için belge sahibi ile web sitemize üye olan siz aynı kişi olmalısınız. Eş, dost, akrabalarınızın belgeleriyle indirim uygulayamıyoruz.

Öğrenci indirim şartlarımız:

  • 30 yaş altı ön lisans, lisans, yüksek lisans örgün eğitim, doktora öğrencisi olmak
  • 25 yaş altı açık öğretim öğrencisi olmak

Sağlıkçı ve öğretmen indirimimizin kapsamını öğrenmek için Instagram hesabımız veya e-mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%5 İleri Dönüşüm İndirimi

Biten Badecanlar ürünlerinizin ambalajlarını bize ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Biz de onları yeniden kullanıma sokup yaşam döngülerini uzatıyoruz.

Başka markaların ambalajlarını kullanmamız mümkün olmadığından yalnızca kendi ürünlerimizin ambalajlarını kabul edebiliyoruz.

Kargoya vereceğiniz ambalajlar en az 10 adet olmalı.

Etiketlerin ambalajlardan sökülmüş olması ve bir kere yıkanmış olmaları gerekiyor. Damlalık veya kapaklarınızı göndermenize gerek yok, şişe ve kavanozlar yeterli.

Kargo bilgileri ve indirim kodu için bize Instagram DM üzerinden veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.