Kampanyalar

ZehirsizCoin Programı


Ürüncüklerle gelen ödüller! Her alışverişinizde ZehirsizCoin kazanın! ZehirsizCoin'lerinizle indirim kuponu veya ücretsiz kargo kuponu satın alıp sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz. ZehirsizCoin biriktirmeye başlamak için üye olun veya giriş yapın.

E-mail Kampanyaları

Badecanseverler asıl indirim ve promosyonları e-mail kutularında yakalar! Dönemsel kampanyalarımızdan haberdar olmak, üyelerimize özel indirimlerimizden faydalanmak için hemen e-posta listemize katılın.

Öğrenci, Öğretmen & Sağlıkçı İndirimleri


Öğrenci olmak nedir anlayan, öğretmenlerinden öğrendikleriyle bu günlere gelen ve her şeyden önce sağlık diyen Badecanlar'dan öğrenci, öğretmen ve sağlık çalışanlarına indirim!

Öğrenci, öğretmen ve sağlık çalışanı olduğuna dair onaylı bir belgeyi bize gönderen zehirsizseverlerimize set dışı ürünlerde %10 indirim tanımlıyoruz.

%5 İleri Dönüşüm İndirimi


Biten Badecanlar ürünlerinizin ambalajlarını bize ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Biz de onları yeniden kullanıma sokup yaşam döngülerini uzatıyoruz.

Başka markaların ambalajlarını kullanmamız mümkün olmadığından yalnızca kendi ürünlerimizin ambalajlarını kabul edebiliyoruz.

Kargoya vereceğiniz ambalajlar en az 10 adet olmalı.

Etiketlerin ambalajlardan sökülmüş olması ve bir kere yıkanmış olmaları gerekiyor.

Kargo bilgileri ve indirim kodu için bize Instagram DM üzerinden veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.